Zapraszam serdecznie na  sesje kobiece

Fotografia Kobieca

Która z Pań nie chciałaby choć na chwilę poczuć się jak modelka? Która z Was nie chciałaby mieć zdjęć w pięknym makijażu i super stylizacji? Każda z kobiet, uwielbia czuć się pięknie i każdego dnia robimy wszystko aby tak wyglądać, a jakże miło by było zatrzymać te chwile w kadrze obiektywu i czasami popatrzeć sobie na zdjęcia przy kawie i stwierdzić : ”Jaka jestem piękna” .

Sesja kobieca to nie tylko zdjęcia, to czas spędzony  na plotkach, kawie, pysznych ciastkach i rozpusty zwanej relaksem. Ty przychodzisz na sesje, a ja i moje “otoczenie”, zajmuje się jej organizacją w taki sposób, aby ten dzień oprócz pięknych zdjęć obfitował w wiele cudownych kobiecych doznań.

Każdą sesję ustalam ze szczegółami związanymi z osobą, której tą sesje robię. Z jej zainteresowaniami, oczekiwaniami, wyborem i omówieniem stroju, makijażu oraz miejsca i formy takiej sesji.

Tu puszczamy wodze fantazji i wspinamy się wspólnie na szczyty  kobiecej kreatywności.

Na sesji robimy piękny, profesjonalny makijaż, który trwa około 1,5 godziny, fryzurę o ile modelka sobie życzy, dobieramy 2-3 stylizacje oraz omawiamy temat sesji. Sesje wykonuje zarówno w studio, jak i w plenerze. Istnieje również możliwość wykonania sesji w takich miejscach jak kluby, kawiarnie, hotele itp. Wszystko zależy od dostępności i możliwości zarówno modelki jak i fotografa.

Fotografia Kobieca

Na sesje umawiamy się zazwyczaj 2-3 tygodnie wcześniej, chyba, że możliwości pozwalają na krótsze odstępy czasu. Sesje wykonuje w studiu (czas do ustalenia) i plenerze w godz. 9-14. Studio znajduje się w niedalekiej odległości giżyckiego mola, pomostu czy wspaniałego Lasu Miejskiego , dlatego w okresach letnich ( kwiecień- wrzesień) zawsze chętnie zapraszam na słoneczne plenery

Sesja kobieca trwa około 4-5 godzin, dlatego zawsze radzę, aby była to przyjemność dla wszystkich, nie spieszyć się i tego dnia zarezerwować sobie trochę więcej czasu.

W weekendy są możliwe sesje w plenerze lub sesje domowe (gdy oczekujecie Panie sesji w warunkach domowych).

Sesja kobieca

Sesja kobieca 

1. Koszt sesji – zależny od ilości zdjęć
2. 7 wybranych ujęć z całej sesji
3. 15 wybranych ujęć z całej sesji
4. 25 wybranych ujęć z całej sesji
5. Czas sesji – 1,5 lub 2,5 lub 3,5 godziny – nie spieszymy się
6. Miejsce sesji – Studio lub Plener
7. Retusz zdjęć – w cenie
8. Makijaż do sesji – w cenie
9. Fryzura – za dopłatą
10. Odbitki – w cenie 23 x 15 cm
11. Odbitki wielkoformatowe – za dopłatą
12. Album – za dopłatą
13, Zdjęcia na płytce DVD – w cenie
14. Wszystkie zdjęcia z sesji – NIE
15. Poprawa samopoczucia i pewności siebie – w cenie
16. Gwarancja zadowolenia – w cenie
17. Możliwe łącznie zdjęć z inną sesją np. portret – TAK
18 .Czas oczekiwania na zdjęcia – 10 do 21 dni
19. Ekspres – za dopłatą
20. Rezerwacja sesji w tygodniu – z wyprzedzeniem 2 -4 dni
Rezerwacja sesji w weekend – w wyprzedzeniem 5-7 dni
Rezerwacja terminu Tel. 509 055 787