Sensualnie czy erotycznie ?

Sensualność to odbieranie przez nas bodźców za pomocą zmysłów. ..

„Delikatne światło, ulubiona bielizna i ta jedna, wyjątkowa modelka… „

Emilia na pewno jest wyjątkową modelką. Niestety światło zastane, pochmurnie i szaro, nie nastrajało na sensualne emocje …

Kobieca sensualna sesja to coraz częstszy trend w fotografii plenerowej. 

Na pytanie „co to jest sesja sensualna” nie ma jednej, spójnej odpowiedzi,  tak jak nie ma określonych reguł, jak takie zdjęcia powinny wyglądać. Najważniejsze, aby kadry przedstawiały piękno kobiety  –  czasem w sposób uwodzicielski, ale zawsze w granicach komfortu modelki. 

Maska królika jest stylowym i ciekawym dodatkiem do ubioru, idealnie dopasowuje się do twarzy, a uszy nadają wszystkiemu zadziorny charakter. Ostatnimi czasy bardzo popularna na plenerach i sesja studyjnych. 

Sensualne  zdjęcia nie skupiają się tylko wokół cielesności, ale także na grze spojrzeń, gestach, uśmiechu. 

Ekstrawaganckie bodystocking o oryginalnym kroju. Klasyczna kabaretowa siatka delikatnie „przecięta” paskiem z srebrnymi motywami sprawia, że widzimy kobietę pełną agresywnej erotyki. Oryginalny krój efektownie odsłania szyję, ramiona a pełne wycięcia nad udami wydłużają optycznie nogi.

Fotki otoczone aurą tajemnicy powinny być poprzedzone zazwyczaj z misternie przygotowanym zapleczem fotograficznym i specjalnym studiem. Tymczasem kobiecą sesję sensualną można wykonać w każdych warunkach, także tych naturalnych, zastanych jeśli pogoda dopisze, w ulubionym plenerze. Oczywiście, sesja u profesjonalnego fotografa to także świetny pomysł – zwłaszcza, jeśli zależy Ci na konkretnym efekcie oraz specjalistycznej obróbce fotek. Przy wyborze wykonawcy sesji warto zwrócić uwagę, czy ma już podobne zdjęcia w swoim portfolio. Dlaczego jest to tak ważne? Kobieca sesja sensualna może sprawić Ci pewne trudności – dość intymne kadry, brak umiejętności pozowania czy w końcu naturalny stres bywają problematyczne, przynajmniej na samym początku. Profesjonalny fotograf z doświadczeniem zrobi wszystko, aby sesja przebiegła w jak najlepszej atmosferze. Efekty mogą Cię zaskoczyć – podczas gdy ty będziesz odkrywać radość z obcowania przed obiektywem, fotograf wykona jedyne w swoim rodzaju portrety.

Fotografia sensualna wszystko to wyciąga z czeluści codziennych ważnych spraw. Sprawia, że kobieta chce pokazać siebie i celebrować swoje wnętrze.

Sesja sensualna, artystyczna to sesja podkreślająca energię i charakter. Może być subtelna  lub wyrazista i ekspresyjna. 

Fotografia sensualna to forma sztuki. Sztuki, która pozwala uwiecznić piękno kobiecego ciała w sposób subtelny i zmysłowy. To rodzaj fotografii, który skupia się na kobiecym ciele.