Pewnie te zdjęcie gdzieś już są na tym blogu , ale lubię wracać do sesji analogowych.

Analogowo - Olya i Loft 22 Warszawa....tłoczno. ale udało mi się zrobić kilka dobrych ujęć. Trzech fotografów na jedną modelkę, to dużo, żeby zrealizować jakiekolwiek swoje projekty ....ale w tym przypadku jestem zadowolony z efektu. Hasselblad 500 c, statyw i przepychający sie fotografowie , to bardzo dobra fotografia jak na tak kiepskie warunki.

Kinga chyba z Torunia. Zakurzona, kiepskie światło, ale lubie tą fotografię . Loft 22..warszawska Praga ..Loft mieści się na warszawskiej Pradze, więc surowy klimat można poczuć jeszcze przed wejściem do tych ciekawych wnętrz. LOFT 22 to miejsce, które w ostatnim czasie zyskało ogromną popularność wśród społeczności instagramowej poprzez niepowtarzalny, industrialny styl. Studio prezentuje się znakomicie jako tło dla osób, chcących wyróżnić się w mediach społecznościowych. Naszym atutem jest dbałość o najmniejsze detale i różnorodność.

Jolanta tym razem w kolorze. Loft 22...za plecami "tłum" fotografów. Jola to bardzo atrakcyjna modelka. Otwarta i zaangażowana

Anna Maria i pod piotrkowska wieś...

XIII MIĘDZYNARODOWE, PLENEROWE SPOTKANIA FOTOGRAFICZNE WSCHÓD-ZACHÓD 2019 „KREACJE”.

W dniach 29 maja – 2 czerwca br. odbył się plener fotograficzny pod nazwą XIII MIĘDZYNARODOWE, PLENEROWE SPOTKANIA FOTOGRAFICZNE WSCHÓD-ZACHÓD 2019 „KREACJE”. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego, wsparcia finansowego udzieliło Miasto Piotrków Trybunalski. Jednym z powodów zorganizowania pleneru było uczczenie 25-lecia działalności Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery. Część oficjalna obchodów, połączona z wernisażem jubileuszowej wystawy fotografii członków Towarzystwa, odbyła się w piotrkowskim muzeum.
Siedzibą pleneru był ośrodek wypoczynkowy Anpol w Sulejowie, natomiast sesje i plany fotograficzne miały miejsce na terenie powiatu piotrkowskiego oraz w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnikami spotkania było około 50 osób, głównie członków towarzystw fotograficznych z Białorusi, Czech, Słowacji i Ukrainy oraz oczywiście z Polski.
Podczas pleneru odbył się Konkurs Fotograficzny PEJZAŻE POWIATU PIOTRKOWSKIEGO. Zwycięzcą konkursu – zdobywcą pucharu ufundowanego przez Starostę Piotrkowskiego został Gennadij Sergej z Białorusi. Jury konkursowe wysoko oceniło zdjęcia wykonane w technice podczerwieni.
Planowane jest zorganizowanie wystawy poplenerowej (prawdopodobnie jesienią tego roku) oraz, w miarę możliwości, wydanie albumu prezentującego najciekawsze prace.

Marta i Kasia

Zakończenie sezonu plenerowego - 10 edycja spotkania przy kawie w Ośrodek Wypoczynkowy Jaszczurka.

Emilia i chwila przerwy na Kociewskim plener w Czarnym 2021