Modelki z którymi chcieliśmy współpracować i udało się…Podobnie ja w części pierwszej,skupiam się na miejscach ale tym razem z naciskiem na ludzi jakich w tych miejscach poznałem....trochę też backstage.....

Modelka Anna Miejsce Plener pod Łomiankami, dorzecze Wisły, photo Andrzej Dzwonnik Wersja cyfrowa

Anna i podwarszawskie Łomianki. Zacznę od wg mnie jednej z najbardziej doświadczonych modelek  jakie znam. Profesjonalizmy, wszechstronność w pozowaniu jest niemal bez ograniczeń. Modeling to jej pasja, której poświęca bardzo dużo Siebie jak i Swojego wolnego czasu. Niektórzy fotografowie mogą narzekać na wiek Anni, ale wg mnie jest to tylko atut, pokazujący dojrzałość tej bardzo charyzmatycznej osóbki.

Zdjęcie pochodzi z naszego kolejnego spotkania. Oczywiście Anna znalazła miejsce pod Warszawą.  Aranżacja, strój także pomysł Anny. Fotografia w technice i obróbce cyfrowej .

Modelka Anna Miejsce Plener pod Łomiankami, photo Andrzej Dzwonnik Wersja cyfrowa

Anastasia i Studio Bajka w Warszawie

Studio Bajka w Warszawie i spotkanie zorganizowanie, przez ….nie pamiętam imienia organizatorki. Natalia. Tak miała na imię rówieśniczka mojej córki i pierwsza modelka jaką fotografowaliśmy na terenie okalającym Studio…młodziutka i pewna siebie.  Przez długi czas śledziłem karierę Natalii.  Fotografowaliśmy, liczba mnoga, było nas troje fotografów do jednej modelki.  Zawsze tak jest, że fotografujących jest zdecydowanie więcej niż fotografowanych. Dlatego na takich plenerach trudno jest realizować swoje pomysły w zaciszu, skupieniu czy przemyśleniach.  

Natalia, współorganizatorka pleneru....

Mam nadzieję, że kolejnymi zapisanymi wspomnieniami, przypomni mie się kogo na tym spotkaniu fotografowaliśmy jako drugą modelkę. Wg mojej oceny najważniejsze „spotkanie” tego pleneru to wspólna fotograficzna praca z Anastasią.  

Anastasia bardzo pracowita i asertywna kobieta. Mnóstwo pomysłów, odwaga i zaangażowanie, krótka charakterystyka naszego fotograficznego spotkania. Modelka o wszelakich walorach wizualnych, wg mnie bardzo dobry materiał na fotografię modową, reklamową, sesje sensualne.  Również śledziłem karierę Anastasi w internetowym świecie modelingu.  Chciałbym jeszcze kiedyś spotkać Piękną Ukrainkę na swojej „fotograficznej” drodze. 

Róża

Róża to chyba najmłodszy uczestnik tego przed covidowego pleneru w Studio Bajka..Trochę chimeryczną ale Swoją świeżością i urodą nadrabia kapryśną naturę.  Ten warszawska sesja była naszą jedyną. Jak dotąd …..

„Analogowa” Róża Studio Bajka Warszawa

Lena

Lena

Lena to czwarta modelka warszawskiego pleneru. 

 

Bajka Studio to miejsce usytuowane w stolicy Polski, blisko CH Arkadia. Jest to niewątpliwą zaletą m.in. ze względu na liczbę firm zlokalizowanych na terenie tego miasta oraz łatwość dotarcia. Przestrzeń umożliwia organizację profesjonalnych sesji zdjęciowych, imprez okolicznościowych czy eventów firmowych. Umożliwiamy równiez realizację planu filomego czy reklamy. W skład naszej powierzchni wchodzą dwa odrębne miejsca:

  • Małe studio do wynajęcia zajmuje przestrzeń o powierzchni 70 m2, w której znajduje się cyklorama, czyli ściana zakończona zaokrągleniami, umożliwiająca uzyskanie głębi tła za gośćmi imprezy okolicznościowej lub modelami podczas sesji zdjęciowej. Jest to konstrukcja narożna o wymiarach 4 x 6 x 4 m.
  • Duże studio to obszar o powierzchni 230 m2, w którym mieści się cyklorama o wymiarach 9 x 7 x 4 m oraz odejściu 20 m. Posiada ona zadaszenie i jest dwustronnie zamykana. Większe odejście obiektu od ściany umożliwia wykonywanie specjalnych manewrów fotograficznych, takich jak zmiana perspektywy czy gra światłem.

Jeśli Warszawa jest odległym miastem dla fotografa, oferujemy wypożyczenie dodatkowych sprzętów. Taka opcja dostępna jest także podczas organizacji eventów firmowych. Nasze studio fotograficzne to odpowiednie miejsce do wynajęcia zarówno przez profesjonalistów, których celem jest sesja zdjęciowa, jak i osoby, której zależy na uwiecznieniu imprezy okolicznościowej.

Jakie zalety posiada większe studio?

Duża studio do wynajęcia zapewnia niezwykle komfortową pracę podczas sesji fotograficznej, a wpływ na to ma m.in. loftowo-vintage’owy charakter tej przestrzeni. Do atutów należy także taras z leżakami oraz obszerny parking z możliwością podjazdu pojazdów technicznych i rozładunku sprzętów bezpośrednio pod bramę wejściową o szerokości 3m. Takie rozwiązanie ułatwia również parkowanie taksówek, gdy odbywa się organizacja eventów firmowych lub zamówiony jest transport gości na imprezy okolicznościowe.

W dużej sali znajduje się także łazienka z możliwością podłączenia myjki do włosów oraz aneks kuchenny. Dodatkowe pomieszczenia zapewniają lepszą organizację pracy. Jeśli klienci są zainteresowani wynajęciem przestrzeni, aby zrealizować dużą sesję, w naszym studiu fotograficznym możemy przygotować kilka (nawet 5) stanowisk do make-upu, dzięki czemu usprawniona będzie realizacja działań prowadzonych na planie zdjęciowym lub filmowym.

Modelka: Emilia, foto: Andrzej Dzwonnik. Czarne gmina Kaliska 2020

Wśród modelek z którym chciałem współpracować, jedno z pierwszych miejsc zajmuje Emila. Jak sama o Sobie mówi nic nie musi, robi przed obiektywem co chce. Oczywiście jest osoba bardzo  profesjonalną, z całą masą pomysłów,  aranżacji oraz nie bojąca się „Swojej nagości”.