Sesja kobieca……Izabela

Izabela to jedna z najbardziej charyzmatycznych modelek jakie znam. Chyba się powtarzam z tą „charyzmatycznością”? Uważam Izę  za jedną z najlepszych z jakimi przyszło mi pracować…

„…Sesje kobiece. Tak wiele jest powodów, dla których kobiety się na nie decydują. Tak wiele ich rodzajów. Tak wiele też efektów, jakie dają one modelkom stającym przed obiektywem aparatu. Każda z Pań znajduje w nich coś dla siebie. Jest jednak jeden jakże niezwykły i długofalowy efekt takiej sesji zdjęciowej. To poczucie własnej wartości i pewności siebie. Właściwie to ich wzrost. Dlaczego ten efekt jest tak niezwykły? Bo na co dzień większość kobiet zatraca poczucie swoich potrzeb. Siłą rzeczy ona i jej wartość przestaje mieć znaczenie. Zmysłowość schodzi na dalszy plan, zabija ją codzienny pęd, mnogość kobiecych obowiązków. Fotografia kobieca to odczarowuje. Jest nie tylko papierową pamiątką w albumie. Jest portretem Ciebie, Twojej osobowości i niezwykłego piękna……”

Sesja zdjęciowa to bardzo często pierwszy z momentów, gdzie kobieta zaczyna myśleć tylko i wyłącznie o sobie. To moment, kiedy rodzina, praca, i wszystkie obowiązki schodzą na drugi plan. To moment, kiedy ważna jest tylko ona.

Zdjęcia to oczywiście piękna pamiątka. Jednak sesja zdjęciowa ma o wiele więcej wymiarów. Każdy z nich jest inny, ale każdy daje kobiecie coś wyjątkowego.